Селена Гомес і Гейлі Бібер спростували чутки про ворожнечу

Новости
17.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Знаменитості вперше знялися разом
ПОДЕЛИТЬСЯ

Селену Гомес і Гейлі Бібер помітили на вечірці на честь Academy Museum Gala в Лос-Анджелесі. Знаменитості вперше позували перед папараці разом, спростувавши чутки про ворожнечу одна з одною. Знімок був зроблений фотографом Тайреллом Гемптоном, а підпис до портретів звучить як: "Поворот сюжету".

Тижнем раніше Гейлі Бібер розповіла про свої відносини з Селеною Гомес у подкасті Call Her Daddy. За словами моделі, вона ніколи не сварилася з колишньою дівчиною Джастіна Бібера, а їхнє спілкування засновано на взаємоповазі.

"Вся справа у повазі. Це все кохання. Ніхто з нас нікому нічого не винен, крім поваги. Я дуже поважаю її і думаю, що між нами немає жодних недомовок", – зізналася під час запису подкасту Гейлі.

Однак засновниця косметичного бренду Rhode досі зіштовхується з критикою від фанатів пари Селени Гомес та Джастіна Бібера. "Це відбувається через те, що вони хотіли, щоб він опинився з кимось іншим, і це нормально. Ви можете бажати цього скільки завгодно, але це не той випадок", – говорить Гейлі.

Читайте також: За що Каньє Веста заблокували в інстаграмі та твіттері

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).