Президент і перша леді привітали українців з Днем захисників та захисниць України

Новости
14.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Важливі слова подяки
ПОДЕЛИТЬСЯ

На своїх сторінках в інстаграмі президент України та перша леді привітали українців з Днем захисників та захисниць. Володимир та Олена Зеленські поділилися знімками мужніх героїв та героїнь, які наразі служать у Збройних силах України, та написали такі важливі слова подяки.  

"14 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України. Це День тих, хто бореться. Це День того, за що ми боремось. Це День того, яку перемогу ми здобудемо.

14 жовтня ми дякуємо. Дякуємо усім, хто бився за Україну в минулому. І усім, хто б’ється за неї тепер. Усім, хто перемагав тоді. І усім, хто неодмінно переможе зараз. Переможе так, що це увінчає успіхом боротьбу багатьох поколінь нашого народу. Народу, який завжди хотів найбільше одного – волі. Для себе. І для своїх дітей", – підписав звернення до українців Володимир Зеленський.

 

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

Олена Зеленська водночас присвятила публікацію жінкам, які стали на захист своєї країни після повномасштабного вторгнення чи навіть до його початку. Перша леді зазначила, що зараз у лавах ЗСУ служить більше 41 тисячі жінок-військових. Понад вісім тисяч з них обіймають офіцерські посади. Ще 18 тисяч жінок працюють в армійській системі.

"Вона командує артилерією чи керує дроном. Або ж працює, щоб ця артилерія та дрони, їжа та ліки були в нашого війська вчасно. Вона боєць в усьому, за що береться. Вона боронить, бо любить", – ділиться Олена Зеленська.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Читайте також: ЄС створив портал для українців, який допоможе знайти роботу за кордоном

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).