Спогади на двох: ювелірний дім SOVA презентував капсулу кулонів до Дня матері

Новини
01.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

До Дня матері ювелірний дім SOVA створив нову капсульну колекцію кулонів під назвою Moments. Існують спогади, які ви турботливо зберігаєте на двох — це спільні моменти з вашою мамою. У них живуть сімейні традиції, подорожі на канікулах та казки перед сном — це ті цінні моменти, які ми проживаємо разом з мамою та назавжди зберігаємо в памʼяті. З новими підвісами від SOVA можна носити ваші спогади не лише в серці, а й у вигляді символічних кулонів із сенсом.

Капсула складається з трьох кулонів лаконічної круглої форми, виконаних у жовтому золоті. У серці кожного кулону — діамант як символ найцінніших почуттів. Аби зберегти ці спогади для двох, до кожного кулону ви можете додати особливе гравіювання. Таким чином ці моменти завжди будуть біля серця матері.

Два кулони представлені у різних розмірах та нагадують круглий маятник, який обертається. З кожним обертом маятника ви ніби переглядаєте архів найцінніших спогадів на двох з мамою. Третій підвіс у капсулі — особливий — це медальйон, який відкривається та зберігає всередині ваше послання до мами у вигляді гравіювання.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).