Хроніка війни: фільм Алана Бадоєва «Довга доба» вийшов на Netflix

Новини
01.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Свідчення злочинів росії очима українців
ПОДЕЛИТЬСЯ

1 травня на стримінговій платформі Netflix відбулася прем’єра документального фільму «Довга доба». Стрічка, створена Аланом Бадоєвим і «1+1 Україна», це 200 годин хроніки виживання, опору й життя українців під час війни.

До створення фільму долучилися 12 тисяч українців: цивільні, військові й медики. Кожна історія у картині була знята його героями на мобільні телефони: деякі з них вижили, інші загинули. «Цей проєкт — не просто ще один фільм про війну, а унікальне свідчення трагічних подій і злочинів росії очима українців, щоб ніхто та ніколи не зміг переписати нашу історію», — зазначають у команді фільму «Довгої доби». 

Напередодні, 25 квітня, стрічку показали в штаб-квартирі Ради Європи в Страсбурзі. На показі були присутні представники дипломатичних представників, співробітники секретаріату Ради Європи та представники міжнародного експертного середовища.

У відеозверненні до присутніх режисер «Довгої доби» Алан Бадоєв також розповів про мету цього проєкту: показати війну в Україні без сценаріїв і других дублів.

Нагадаємо, що міжнародний кінотур фільму розпочався показом у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі напередодні других роковин повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Читайте також: У The Naked Room пройде прем'єра виставки Саші Маслова «Святі»

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).