Кім Кардаш’ян, Емма Робертс і Кара Делевінь у новому сезоні серіалу «Американська історія жаху: Делікатний»

Новости
07.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Що очікувати від 12 сезону культового серіалу?
ПОДЕЛИТЬСЯ

Після перегляду офіційного трейлеру до 12 сезону серіалу «Американська історія жаху: Делікатний» виникає більше запитань, аніж відповідей. Попри те, ми певні: їх стане дещо менше після прем’єри першої частини, що відбудеться вже 20 вересня 2023 року на FX. 

Вперше сезон заснований на романі «Делікатний стан» Деніелли Валентайн, який описується як захопливий трилер про акторку, яка переконана, що таємнича зловісна постать докладає всіх зусиль, аби її вагітність ніколи не відбулася. Серіальну акторку, головну героїню сезону, втілюватиме вже знайома для даного всесвіту Емма Робертс, крім цього дебютуватимуть Кара Делевінь та Кім Кардаш’ян у драматичних ролях. 

Раніше продюсер та режисер серіалу Раян Мерфі розповідав виданню The Hollywood Reporter, що сценаристка й шоуранерка сезону Геллі Фейффер написала веселу, стильну й надзвичайно жахливу роль спеціально для Кім, тож цей сезон виокремлюється амбітністю та унікальністю. 

Новий сезон було розділено на дві частини, прем’єра першої частини відбудеться 20 вересня. Спочатку шоу вийде в ефір на FX, а наступного дня транслюватиметься на Hulu. Дати прем'єри другої частини поки немає.

 

Читайте також: 10 фільмів для створення осіннього настрою: від золотого Нью-Йорка до нічного Монмартра

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).