Повернення в індустрію: Енн Демельмейстер запускає дебютний аромат

Новости
07.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Десять років потому, як дизайнерка покинула однойменний бренд
ПОДЕЛИТЬСЯ

Бельгійська дизайнерка Енн Демельмейстер повернулася в індустрію після десяти років. Вона презентує перший аромат однойменного бренду з простою назвою «A». Нові парфуми створені дизайнеркою шляхом дослідження нот та асоціацій упродовж її життя.

«Створений особисто Енн Демельмейстер шляхом інстинктивного вивчення нот і асоціацій протягом усього життя, аромат передає поетичну чистоту й структурний спокій тривалої творчості дизайнерки», — йдеться в пресрелізі бренду.

У 2013 році дизайнерка, представниця антверпенської шістки, покинула авангардний Ann Demeulemeester. Сім років потому бренд став частиною Antonioli Group, і Енн Демельмейстер частково повернулася до творчості в ньому. У такий спосіб відбулося народження спокусливих парфумів «A», які тематично зосереджені навколо ініціалу дизайнерки

Верхні ноти аромату складаються з калабрійського бергамоту, сицилійського лимона, цейлонської кориці, гвоздики та кмину. Серце парфуму — жасмин, травнева троянда, а також шкіра, просочена березовою олією. Ольфакторний ансамбль завершує сандал, ветивер, пачулі й рожеве дерево.

Концептуальна ціль парфумів — втілити візуальну та емоційну мову в агендерному ароматі. За словами Демельмейстер, вона мріяла створити парфуми впродовж 25 років. Дебютний аромат створили з ефірних олій, отриманих шляхом холодного віджиму з натуральної сировини найвищої якості. 

Прямокутна форма флакона з прозорими та чорними панелями контрастує з нотами аромату. Модерна й мінімалістична, вона збалансовує природну естетику парфумів.

Читайте також: Остін Батлер — амбасадор нового парфуму MYSLF від Saint Laurent.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).