Том Браун замінить Тома Форда на посаді голови Ради модельєрів Америки

Новости
11.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Дизайнер розпочне свою роботу вже в наступному році
ПОДЕЛИТЬСЯ

Рада модельєрів Америки оголосила нового керівника організації. Ним став дизайнер Том Браун, чий однойменний бренд у 2018 році був куплений конгломератом Ermenegildo Zegna Group. На посаді Том Браун замінить Тома Форда, який керував Радою з 2019 року, заставши один з найскладніших періодів для моди – пандемію.

Том Браун планує продовжити наробітки Ради модельєрів Америки й привнести більше творчості й інновацій у роботу дизайнерів. "Моє найважливіше послання полягає в тому, що кожен повинен мати всі можливості для процвітання як дизайнер, але в основі цього успіху має лежати чиста творчість", – ділиться креативний директор Tom Brown.

Браун планує продовжувати тісно співпрацювати з комерційними партнерами СFDA, які шукають нові зв’язки у модній індустрії, допомогу в налагодженні поставок і партнерській роботі.

У 2021 році річний дохід бренду Tom Browne сягнув 263 мільйонів євро. Окрім того, уже в цьому році Тому Брауну вдалося відкрити власну майстерню окулярів, презентувати колаборації з іншими відомими брендами та представити колекції, які мали успіх на Тижні моди в Парижі.

Читайте також: Шер у фіналі й образи з бананового листя: чим запам’ятається шоу Balmain весна-літо – 2023

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).