Креативники розробили мапу Києва з місцями, де жили й творили відомі українські письменники

Новини
11.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Василь Стус, Олена Теліга та багато інших
ПОДЕЛИТЬСЯ

З’явилася мапа Києва з місцями, де жили й творили відомі українські письменники. Її розробили креативники видання "Тексти".  На мапі – будинки, у яких мешкали Василь Стус, Леся Українка, Павло Тичина, Всеволод Нестайко, Володимир Винниченко, Олена Теліга та інші письменники.

Місця проживання письменників на мапі позначено чорними крапками. Місця, де на їхню честь відкрили музеї, – червоними. Також після кліку на крапку користувачі зможуть прочитати коротку біографію письменника й ознайомитися з його життям. Усього на мапі позначено 29 місць проживання українських авторів.

"Досі точаться дискусії про музей Булгакова в Києві. Множаться думки й аргументи. Але за розмовами про Булгакова якось ніби відходить у тінь факт, що в Києві жили й творили багато українських письменників і письменниць. І пам'ять когось із них вшановано меморіальними музеями чи експозиціями, а когось — ні", — говорять творці.

Читайте також: "Памфір" і "Клондайк": Оголошено номінантів на Національну премію кінокритиків "Кіноколо"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).