За що Каньє Веста заблокували в інстаграмі та твіттері

Новости
11.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Нові неоднозначні висловлювання від Йе
ПОДЕЛИТЬСЯ

Акаунти Каньє Веста у твіттері й інстаграмі було заблоковано через антисемітські пости репера. Знаменитість написала, що збирається влаштувати "смертельний режим проти єврейського народу". Як пояснив Каньє Вест, користувачі неправильно зрозуміли його допис. За словами Йе, він не може негативно ставитися до євреїв, адже "усі темношкірі люди є євреями".

"Найсмішніше, що я не можу бути антисемітом, тому що чорні люди насправді теж євреї. Ви, хлопці, грали зі мною і намагалися влаштувати хейт будь-кому, хто виступає проти вашого порядку денного", — зазначив Вест.

Твіттер заблокував акаунт репера через порушення політики соціальної мережі. Meta також обмежила Каньє Весту доступ до його сторінки. Це не перший раз за останній тиждень, коли репер наражається на шквал критики. На Тижні моди в Парижі він з’явився у футболці з написом White Lives Matter, яку Антидифамаційна ліга вважає "лозунгом ненависті".

Читайте також: Time оголосив 100 найвпливовіших молодих людей світу. До списку увійшло троє українців

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).