Гіпертрофовані аксесуари, шкіряні костюми та гра пропорцій у колекції Louis Vuitton весна – 2023

Новости
10.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Інсталяції для показу були створені постановником нового "Бетмена"
ПОДЕЛИТЬСЯ

У внутрішньому дворику Лувра Cour Carrée відбувся показ колекції Louis Vuitton весна – 2023. У новій лінійці Ніколя Геск’єр експериментує з формами та пропорціями. Це проявляється в об’ємних рукавах жакетів, гіперболічних спідницях і гіпертрофованих аксесуарах.

Головним акцентом нової колекції стала застібка-змійка. Вона прикрашала жилети, сукні, жакети лінійки Louis Vuitton весна – 2023. За словами Ніколя, модний дім ще ніколи не виготовляв застібки такого розміру. Через це дизайнер і був змушений збільшити форми топів і спідниць Jung. Таким чином Геск’єр хотів не лише показати гру пропорцій, але і донести до фешн-спільноти свою рефлексію про жіночу красу.

"Це досить жорстка і "загрозлива краса". Ідея полягала в тому, щоб подивитися на щось красиве, на щось миле і побачити силу в цих елементах", – розповідає дизайнер Louis Vuitton.

Застібки не єдине, з чим експериментував Ніколя Геск’єр. У ready-to-wear-колекції весна – 2023 дизайнер демонструє нові розробки текстилю. Так, широкі штани з нової лінійки були спочатку зіткані з резинки, а вже потім – з вовни; твід для суконь довжини міні спочатку друкували на принтері, а потім – шили. Мереживні колготи, які увійшли до колекції Louis Vuitton, були зшиті на машинці Raschel, що імітує в’язання крючком. Далі Ніколя прикрасив їх стразами.

"Я думаю, що в мене було більше свободи, аби порушити деякі кордони всередині себе", – говорить дизайнер.

За декорації для показу відповідав лауреат Премії гільдії арт-директорів, американський постановник Джеймс Чінлунд. Джеймс відомий за створенням інсталяцій для фільмів "Реквієм за мрією" (2000), "Месники" (2012) і "Бетмен" (2022). Разом з Чінлундом над створенням декорацій працював близький друг Ніколя Геск’єра – французький художник Філіп Парено. Інсталяції на шоу нагадували космічний корабель і загалом продовжували гіпертрофічну ідею колекції Louis Vuitton.

Читайте також: Антитеза та гра: перша чоловіча колекція Simone Rocha

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).