Трьох українських жінок обрали до керівних органів ПАРЄ

Новости
24.01.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
“Вперше Україна матиме потужне одночасне представництво”
ПОДЕЛИТЬСЯ

Відразу три представниці України обійняли керівні посади в Парламентській асамблеї Ради Європи, пише “Європейська правда”.

У понеділок на засіданні комітетів асамблеї були обрані їхні керівники. Глава української делегації Марія Мезенцева стала главою комітету з питань рівності та недискримінації. Віцепрезиденткою ПАРЄ від України стала Олена Хоменко. Крім того, Євгенія Кравчук була обрана головою комітету з питань культури, науки, освіти та медіа.

Вперше Україна матиме таке потужне одночасне представництво в керівних органах ПАРЄ”, — зазначила на своїй сторінці у фейсбуці Євгенія Кравчук.

Значущість посад, які отримали українські представниці, характеризується тим, що голови комітетів і віцепрезиденти входять до Бюро асамблеї — головного керівного органу, який діє за межами сесії та визначає пропозиції до порядку денного асамблеї. Минулого року Україна не мала представників у Бюро й покладалася на партнерів із дружніх країн.

Читайте також:  Прем’єрка Фінляндії Санна Марін може стати кандидаткою на посаду президента Єврокомісії

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).