Time оголосив 100 найвпливовіших молодих людей світу. До списку увійшло троє українців

Новости
30.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Серед переможців – видатні голлівудські зірки, лауреати премій і новатори
ПОДЕЛИТЬСЯ

Журнал Time оголосив 100 найвпливовіших молодих людей світу. До списку увійшло троє українців. Серед них – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров і математикиня Марина В'язовська. У категорії "Лідери" перемогу також здобув український міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Рейтинг Time 100 Next не має чітких вікових обмежень, як, наприклад, рейтинг Forbes 30 Under 30. До списку американського журналу Time входять видатні особистості з різних сфер: актори, художники, новатори, бізнесмени та працівники IT-сфери. Так, на обкладинці Time 100 Next з’явилася зірка серіалу "Ейфорія" Сінді Свіні, яку видання обрало переможницею у категорії "Феномен".

Також до рейтингу ввійшла акторка Лілі Коллінз, шотландський актор Шуті Гатва, колумбійський художник Оскар Мурільо, співачка FKA Twigs, болівійська політикиня Єва Копа та інші видатні особистості сучасності.

Читайте також:  Деніел Лі замінив Ріккардо Тіши на позиції креативного директора Burberry

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).