В Україні створили перший NFT-музей, аби викривати правду про російські воєнні злочини

Новости
25.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Віртуальна хронологія війни
ПОДЕЛИТЬСЯ

Мінцифри та NFT-художники запустили перший в Україні NFT-музей війни. Про мету написав міністр Михайло Федоров: «Розповсюдити правдиву інформацію серед світової діджитал-спільноти та зібрати кошти на підтримку України. Експонати відображають воєнні події, пережиті українцями, — від початку російського вторгнення і до моменту нашої перемоги».

Блокчейн-технології, мистецтво та історичні факти поєднали для запуску NFT-музею. Твори у цифровому вигляді може придбати будь-хто. У колекції поки що роботи лише українських художників, їх можна переглядати за посиланням.

Наприклад, NFT-токен від мисткині Тіни Тихоненко: «Ми засуджуємо безпрецедентну військову агресію росії проти України. Вона повинна вивести свої війська і повністю поважати територіальну цілісність України. Лідери ЄС обговорять та швидко ухвалять подальші обмежувальні заходи проти росії. ЄС підтримує Україну».

Колекцію доповнять роботами митців з усього світу. Кошти з продажу перерахують на офіційний гаманець Ethereum, а далі на допомогу українцям.

 

 

Читайте також: Оголошується OPEN CALL митців для створення NFT-музею війни в Україні

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).