Етніка та рефлексія: W8LESS презентує колаборацію з Татою Кеплер

Новости
31.07.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Презентація моделей із льону, прикрашених етнічними мотивами
ПОДЕЛИТЬСЯ

Філософія українського бренду W8LESS полягає у створенні мінімалістичного одягу, який підкреслить індивідуальність власника. У лімітованій колекції, створеній в співпраці з мисткинею, волонтеркою та директоркою київських барів Татою Кеплер, знову прослідковується ця константа — комфортний одяг вручну оздобили малюнками, які увібрали в себе українські коди.

Центральними мотивами колаборації є ескізи птахів і квітів, нанесені на айтеми з льону за допомогою стародавньої техніки ліногравюри. З малюнками працювала Тата Кеплер, для колекції (кожна річ представлена у 20 екземплярах) вона малювала рисунки олівцем на спеціальних дощичках, а потім різаком вирізала їх.

«Ця колекція створена з величезною любовʼю та ніжністю. Я б хотіла, щоб ці речі створювали людям затишок, де б вони не були», — розповідає Кеплер.

W8LESS, заснований Анною і Даніїлом Шаш, створює витончені і демократичні моделі із 2014 року. Водночас Анна та Тата знайомі 8 років: спільна колекція для них стала рефлексією і психологічним розвантаженням. Моделі капсули відображають особисте, зокрема спогади.

«З Татою ми знайомі близько восьми років, та останні часи стали для нас особисто близькими та творчими. Ми намагаємось підтримати одна одну у творчому напрямі, що призвело до співпраці. Мене завжди надихало вміння Тати поєднувати в собі тендітну дівчину та сталевий дух», — зазначає Анна Шаш, засновниця W8LESS.

Нова колекція — це віддзеркалення персоналізованого стилю Анни та Тати. У колекціях W8LESS Шаш демонструє бачення одягу, який носитиме сама: від спортивних моделей до кежуал луків. До того ж під час співпраці Кеплер втілила силуети, що впродовж десяти років відшивала сама. У капсулі представлені також унісекс-айтеми, які зможуть носити, як чоловіки, так і жінки: кілти, шорти та штани.

«…я б ще довго могла розповідати, як я в тих сукеньках та туніках подорожувала, любила, пила вино на берегах Сени і Адріатики, як гуляла підвалами Колізею, або танцювала на Конкорді, як хмільна сідала в вапоретто і їхала на Торчелло, але.. тепер у них будуть свої власні закохані миті, я це точно знаю», — додає Кеплер.

Читайте також: Базові футболки від українських брендів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).