Ангаус Клауд, зірка «Ейфорії», помер у віці 25 років

Новости
01.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Актор відомий роллю наркодилера Феско
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський актор Ангаус Клауд, який зіграв Феско в серіалі «Ейфорія» HBO, помер. Про загибель 25-річного актора повідомила його сім’я.

«Минулого тижня він поховав свого батька і дуже важко переживав цю втрату. Єдиною втіхою для нас є те, що Ангус тепер возз'єднався зі своїм батьком, який був його найкращим другом. Ангус відкрито розповідав про свою боротьбу з психічними розладами, і ми сподіваємося, що його смерть стане нагадуванням для інших, що вони не самотні й не повинні боротися з цим самотужки, мовчки», — поділилася його родина.

Канал HBO також висловив співчуття: «Нам дуже прикро дізнатися про смерть Ангуса Клауда. Він був надзвичайно талановитим і важливою частиною сім'ї HBO та Euphoria». За даними ЗМІ, актор боровся з суїцидальними думками після повернення з Ірландії, де поховали його батька. 

Ангус Клауд став відомим завдяки ролі наркодилера Феско в «Ейфорії». Актора запросили в серіал HBO випадково, коли він йшов вулицю Мангеттена. Клауд народився в Окленді та навчався в тамтешній школі мистецтв. Ангус мав також зіграти в трилері від Universal Pictures та горорах Your Lucky Day й Freaky Tales.

«Не було нікого схожого на Ангуса. Він був занадто особливим, занадто талановитим і занадто молодим, щоб покинути нас так рано. Він також боровся, як і багато хто з нас, із залежністю та депресією. Сподіваюся, він знав, скількох сердець він торкнувся. Я любив його. І завжди буду любити. Спочивай з миром і нехай Бог благословить твою сім'ю», — зазначив режисер «Ейфорії» Сем Левінсон.

Читайте також: Народження зірки британського кіно: 5 юних ролей Гелен Міррен.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).