Balenciaga представляє перших в історії бренду амбасадорів

Новости
01.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Актори поділяють цінності бренду
ПОДЕЛИТЬСЯ

Balenciaga оголосив імена перших в історії бренду амбасадорів. Ними стали французька акторка, номінантка на «Оскар» Ізабель Юппер і тайський актор Кріт Амнуайдечкорн. У бренді зазначають, що ці креативні особистості репрезентують сучасне ком’юніті модного дому.

Коли Демна Гвасалія очолив Balenciaga, такі знаменитості як Кім Кардаш’ян, Гейлі Бібер, Белла Гадід і Ніколь Кідман часто з’являлися в кампейнах і образах від бренду. Тепер дім офіційно презентує дві медіаперсоналії, які представлятимуть їхню спільноту.

Ізабель Юппер знялася в понад 130 фільмах та телевізійних шоу, а також взяла участь в десятках театральних вистав. Впродовж своєї кар'єри вона здобула 11 професійних нагород. Перша співпраця акторки й Balenciga датується 2021 роком. Згодом Юппер стала героїнею кількох кампейнів і модних показів бренду, зокрема на подіумах кутюрних колекцій та ready-to-wear.

«Balenicaga розповідає історію пристрасті та відданості мистецтву, я завжди вважала, що мода — це мистецтво, і я рада бути частиною цієї історії», — ділиться Юппер.

Інший амбасадор бренду, Кріт Амнуайдечкорн, став відомим у Таїланді завдяки ролям в телевізійних драмах і музичній діяльності. Він отримав кілька акторських нагород у категорії початківців. Кріт також брав участь у показах Balenicaga.

«Із самого початку Balenicaga привернув мою увагу креативністю та етичним баченням. Як художнику, творіння Balenicaga дозволяють мені виражати своє справжнє “я” та індивідуальність у світі», — розповідає Кіт.

Читайте також: Кендалл Дженнер доєднується до сім’ї амбасадорів L’Oréal Paris.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).