Борщ, вишиванка і тризуб: Українські креативники створили емодзі з українською символікою

Новости
03.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Агентство подало емодзі на розгляд Unicode Emoji Subcommittee
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українське діджитал-агентство Hexagon Agency, яке спеціалізується на створенні мобільних додатків, вебсайтів та брендів, представило колекцію українських емодзі. 

Ілюстратором нових емодзі став Ян Захаров. До колекції увійшли козак, каструля з борщем, тризуб, вишиті сорочка, рушник і булава. 

“Нові emoji – реакція на соціокультурні зміни. Ці маленькі піктограми стали більш інклюзивними й презентують важливі для багатьох образи: ми бачили прапор-веселку, вагітних чоловіків, шкіру різних кольорів, релігійні символи etc. Розуміючи роль війни, її вплив і реакції на неї, можемо припустити, що місце для чогось українського, окрім прапора, є й у наступній версії emoji”, — розповіли в Hexagon Agency. 

Команда агентства запропонувала свою колекцію на розгляд Unicode Emoji Subcommittee — організації з Кремнієвої долини, яка збирає і впроваджує нові емодзі на всіх платформах. Своє рішення вони оголосять у жовтні 2022 року. 

“В інтернеті можна зустріти концепції українізованих емодзі. Але схоже, ніхто не пішов далі спекуляцій і не скористався відкритою для усіх опцією запропонувати щось Unicode Emoji Subcommittee. Пропозиція — не тільки зображення. Цінність емодзі треба переконливо доказати. Команда Unicode просить проаналізувати популярність запитів у пошукових системах, розказати про бачення використання, подумати, наскільки ваш емодзі унікальний та водночас перспективний”, — ділиться команда агентства. 

Читайте також: Асоціація родин захисників "Азовсталі" підготувала бокси "Нарешті ти вдома"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).