Фото дня: Як може виглядати виставка Експо-2030, якщо її місцем проведення стане Одеса

Новости
17.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Для цього місто має обрати журі
ПОДЕЛИТЬСЯ

У 2021 році Одеса подала заявку на проведення Експо-2030 – міжнародної виставки, яка проходить раз на п’ять років та демонструє новітні інноваційні та технологічні розробки. Зараз українські креативники на чолі з британським архітектурним бюро Zaha Hadid Architects представили проєкт "Відродження. Технології. Майбутнє" та показали, як може виглядати майданчик нової виставки.

Наразі на території, зображеній у концепті, видніються зрошені поля. Будувати проєкт почнуть лише після рішення французького журі, яке має обрати місцем проведення Експо-2030 Україну.

Для концепту "Відродження. Технології. Майбутнє" було обрано ділянку розміром у 200 гектарів на березі моря. Споруди у виставці буде розміщено з дотриманням логіки організаційного простору, вони мають задовольняти усі потреби міжнародної виставки. У майбутньому проєкт реорганізують для соціальних та економічних цілей України.

"Ми віримо, що виставка майбутнього – це та, де нічого не витрачається. Одеса Експо-2030 робить акцент на відповідальному проєктуванні", – говорять організатори.

Читайте також: Time оголосив 100 найвпливовіших молодих людей світу. До списку увійшло троє українців

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).