Український фільм "Памфір" покажуть на Каннському кінофестивалі

Новости
04.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
У "Двотижневику режисерів"
ПОДЕЛИТЬСЯ

Повнометражний фільм українського режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука "Памфір" став одним із 23 ігрових фільмів, які відібрали для участі в 54-му "Двотижневику режисерів", паралельній програмі 75-го Каннського міжнародного кінофестивалю. Показ картин пройде у період з 18 по 27 травня цього року.

"Двотижневик режисерів" – програма Каннського кінофестивалю, що існує з 1969 року. За цей час вона стала майданчиком для прем’єр фільмів видатних режисерів. Свої фільми у рамках "Двотижневика режисерів" транслювали Джордж Лукас, Мартін Скорсезе, Міхаель Ханеке, Спайк Лі та багато інших.

"Прем’єра дебютного фільму українського автора в програмі "Двотижневик режисерів", у компанії з такими видатними митцями, є значним досягненням, а також важливою першою сходинкою в прокатному житті фільму у світі. Цей результат став можливий завдяки неймовірній міжнародній команді нашого проєкту та є прикладом успішної копродукції", – зазначає  продюсерка стрічки "Памфір" Олександра Костіна.

Фільм "Памфір" розповідає про сім’янина, якому доля дає випробування, де він звертає з чесного шляху заради своєї сім’ї. Події розгортаються на Західній Україні, напередодні традиційного карнавалу Маланки. Головний герой на ім’я Памфір повертається до своєї родини після тривалої відсутності, але там на нього чекають наслідки "безумовної" любові до сім’ї.

Ролі у фільмі виконали Олександр Яцентюк, Соломія Кирилова, Станіслав Потяк, Мирослав Маковійчук, Олена Хохлаткіна, Іван Шаран.

Прем’єра фільму запланована на 2022 рік.

Читайте також: Про страх помилок: Слухайте "Обійми" — першу україномовну пісню Dantes

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).