Український дім презентує нетипову виставку плакатів

Новости
23.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Національний центр "Український дім" виходить у публічний простір, щоб презентувати виставку художніх плакатів, створених українськими митцями у дні війни. Унікальна змінна експозиція представить плакат у нетиповій формі — масштабних полотен широкоформатного друку, розміщених на фасаді будівлі Українського дому, який у ці найближчі місяці стане своєрідною галереєю просто неба та говоритиме з глядачами про єдність намірів і почуттів — незламність українців.

З 19 травня протягом місяця на фасаді Українського дому у межах змінної виставки буде розміщено 9 робіт українських художників, які є промовистою мистецькою відповіддю на повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну. Оскільки будівля Українського дому знаходиться в самому центрі Києва, на підвищенні Володимирської гірки, виставка масштабних плакатів буде чудово помітною як пішоходам, так і автомобілістам, маршрути яких пролягають біля національного центру.

Організатори та митці сподіваються, що розміщені на фасаді плакати будуть надихати та підтримувати киян, які весь цей час знаходились у столиці або тільки-но повернулися додому.

У межах першої виставки циклу представлені роботи провідних митців, які працюють у різних напрямках та стилях. Це Даша Подольцева, Антон Логов, Данило Галико, Олег Грищенко, Нікіта Тітов, Женя Полосіна, Олександр Грехов, Катерина Степаніщева, Олексій Сай та Іван Сай.

Український дім у найближчий період планує щомісяця оновлювати виставку великих плакатів на Європейській площі столиці. 

Читайте також: Читачі Time назвали Володимира Зеленського найвпливовішою людиною року

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).