Total pink: Valentino представили кампейн з Зендаєю і гонщиком "Формули-1" Льюїсом Гамільтоном

Новости
03.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Для колекції осінь – 2022
ПОДЕЛИТЬСЯ

Valentino представили тизерні знімки майбутнього кампейну Pink PP з друзями модного дому – акторкою Зендаєю і гонщиком "Формули-1" Льюїсом Гамільтоном. На знімках знаменитості одягнені у total pink речі з колекції осінь – 2022. Про це повідомляє видання WWD.

"Один колір, сміливий, сильний, плинний, екстравагантний. Один колір, щоб узагальнити все, що мені подобається в моді, і все, що я обираю транслювати: звільнення від буденності, простір, щоб бути собою, гучний символ рівності та любові", – розповідає про кампейн креативний директор П'єрпаоло Піччолі.

Нову рекламну кампанію Valentino зняв американський художник і фотограф Майкл Бейлі-Гейтс. За стилізацію зйомки відповідав зірковий стиліст і художник по костюмах Лоу Роуч. Це не перша його співпраця з Valentino. Також раніше Лоу одягав для червоних доріжок таких знаменитостей, як Селін Діон, Аня Тейлор-Джой, Аріана Гранде, Пріянка Чопра та багато інших.

Згодом Valentino обіцяють випустити новий рекламний ролик за участі Зендаї. Над його створенням працюватиме оператор "Ейфорії" Марсель Рев.

Читайте також:  Що обговорюють у Мережі: Адам Драйвер у новій рекламній кампанії Burberry

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).