Становлення імператора: дивіться трейлер «Наполеона» з Гоакіном Феніксом

Новости
11.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Він прийшов з нічого, але підкорив усе
ПОДЕЛИТЬСЯ

Історію культової персоналії та французького імператора Наполеона розповість новий фільм від Sony Pictures і Apple. У стрічці режисерства Рідлі Скотта («Чужий», «Дім Ґуччі») головну роль виконає оскароносний Гоакін Фенікс («Джокер»). 

Відповідно до синопсиса, «Наполеон» стане видовищною екшн-епопеєю. Сюжет кінокартини висвітлить злети й падіння культового імператора. Крізь призму масштабних знімань Рідлі Скотта фільм продемонструє шлях Бонапарта до влади. 

Стрічка також охопить стосунки історичної постаті з Жозефіною Богарне, першою дружиною Наполеона. Останню зіграє Ванесса Кірбі, яка відома ролями у фільмі «До зустрічі з тобою» та серіалі «Корона». 

«Я перший, хто визнає, коли зробив помилку. Проте я просто ніколи їх не роблю», — зазначає персонаж Наполеона в трейлері.

Фільмування картини відбувалося в лютому-травні 2022-го в просторах Англії. Хронометраж «Наполеона» становитиме понад 2 години — 158 хвилин. Також зазначається, що у стрічці представлять динамічну бойову сцену, зняту на плівку. «Наполеон» побачить світ 22 листопада.

Читайте також: Бувай, Rocket Man: Елтон Джон завершив прощальний тур тривалістю 5 років.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).