Gucci стає першим італійським люксовим брендом із сертифікатом ґендерної рівності

Новости
11.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Бренд впроваджує рівну оплату й підтримує батьківство
ПОДЕЛИТЬСЯ

Gucci стає першим модним люксовим будинком в Італії, що отримав сертифікат ґендерної рівності. Відзнаку бренд здобув у межах Національного плану відновлення та стійкості (NRRP) італійського уряду.

Досягнення Gucci в цьому напрямі оцінювала незалежна компанія Bureau Veritas. Вона брала до уваги шість показників: культуру й стратегію, управління, кадрові процеси, можливості для розвитку та залучення жінок, ґендерну рівність в оплаті праці та підтримку батьківства, баланс між роботою й особистим життям.

«Це досягнення випереджує європейські тенденції. Вперше в італійській індустрії люксу, що підтверджує нашу відданість культурі, яка цінує рівність, інклюзивність і повагу», — зазначив Марко Біссарі президент і генеральний директор бренду.

Модний будинок планує усунути будь-які диспропорції за допомогою трирічного плану, узгодженого з цілями Kering Group до 2025 року. Зокрема, в другій половині цього року проведуть аналіз рівності оплати. 

Керуватиме впровадженням програми Керівний комітет із питань ґендерної рівності й Глобальна рада з питань рівності на чолі з Марко Біссарі. 

Окрім цього, під час HR-процесів Будинок застосовує особливі технології працевлаштування. У такий спосіб зменшується упередженість під час відбору кандидатів. Важливим є баланс між роботою й особистим життя. Так, Gucci надає мінімум 14 тижнів зі 100% оплатою для догляду за дитиною та батьківства.

Про нове досягнення італійський дім розповів у рамках третього звіту Gucci Equilibrium Impact Report. У ньому бренд рапортує про розвиток і зміни в аспектах інклюзії й екології за 2022 рік.

Читайте також: Одного разу в Апулії: італійське ремесло в новій колекції Dolce&Gabbana Alta Moda.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).