Сценаристи "Венздей” діляться подробицями другого сезону популярного шоу

Новости
28.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Нові сюжетні лінії
ПОДЕЛИТЬСЯ

Поки глядачі з нетерпінням чекають 2 сезону сенсації Netflix, автори шоу поділилися з The Hollywood Reporter ідеями щодо майбутнього молодої Адамс. За словами сценаристів, центральні лінії першого сезону залишаться в авангарді серіалу. 

"Ми хочемо дослідити та ускладнити існуючі стосунки в майбутньому. Важливо зазначити, шоу також насправді розповідає про жіночу дружбу, сфокусовану між Венздей та Енід. Також нас цікавить розкриття взаємин матері та дочки з Мортішею... Як розвиватимуться їхні стосунки?", – інтригує розробник Альфред Гоф.

Проривний серіал розповідає про похмуру Венздей Адамс, яку грає висхідна зірка Дженна Ортега. Дівчина будує життя в Академії Невермор, де бере на себе зобов'язання розкрити, хто стоїть за вбивствами її однокурсників, намагаючись уникнути власної загибелі. Шоу стало дебютом готичного режисера Тіма Бертона на телебаченні. Перший сезон “Венздей” миттєво став хітом, здобувши статус другого за популярністю англомовного серіалу на стрімінгової платформі.

 

 

Читайте також: Вікторія Бекхем поділилася милим дитячим фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).