Джеймс Кемерон прибрав 10-хвилинну сцену з "Аватар: Шлях води", аби уникнути фетишизації насилля

Новости
28.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Режисер хотів звести цей відрізок до мінімуму
ПОДЕЛИТЬСЯ

Режисер Джеймс Камерон розповів деталі пост-продакшену фільму "Аватар: Шлях води". Він зізнався, що з картини була прибрана 10-хвилинна сцена, присвячена перестрілці. Таким чином Кемерон висловив свою позицію щодо фетишизації насилля. Про це режисер розповів в інтерв’ю для видання Esquire Middle East.

"Я хотів позбутися частини потворності, знайти баланс між світлом і темрявою. Звісно, ​​конфлікт потрібен. Насильство й екшн – це одне й те ж залежно від того, як на це дивитися. Це дилема кожного режисера бойовиків", – вважає Джеймс Кемерон.

Також режисер порівняв "Аватар: Шлях води" зі своїми іншими картинами. Так, Джеймс Кемерон вважає, що у тому ж "Термінаторі" забагато сцен насилля зі зброєю. За словами режисера, зараз він би позбувся багатьох подібних епізодів. "Від того, що нині відбувається у світі зі зброєю, у мене нудить", – зізнався Кемерон.

 

 

Читайте також:  Барак Обама поділився списком улюблених фільмів та книг 2022 року

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).