Celine презентує нову колекцію Les Grands Classiques

Новости
28.12.2022
ТЕКСТ: Варвара Федорина
ПОДЕЛИТЬСЯ
Мистецтво мінімалізму
ПОДЕЛИТЬСЯ

Celine презентували нову колекцію Les Grands Classiques, яка поєднує невимушений стиль з нотами розкоші. Героїнею кампанії стала американська модель Квін Мора. Еді Сліман, креативний директор французького бренду, зобразив позачасові образи в серії чорно-білих фотографій.

Колекція Les Grands Classiques – це привабливий гардероб, у якому простежуються легкі ненав’язливі мотиви шику. Від сумки Croque до класичного скоєного жакета - кожна річ ретельно поєднує стиль та якість, створюючи простий і, разом з тим, неповторний образ.

Верх бікіні Triomphe хизується деталізацією в уособленні фурнітури, а джинси Bootcut доповнюються ременем з алюром західної самостійності. Колекція створена для тих, хто полюбляє розслаблені, але піднесені образи – невагомі сітчасті футболки, джинси, класичні сонцезахисні окуляри та сумки, які додають відчуття повсякденної урочистості.

Нова колекція Celine Les Grands Classiques з'явиться у магазинах 6 січня 2023 року.

Читайте також: Pam in Paris: Памела Андерсон — героїня святкової кампанії Jacquemus

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).