Без нейтралітету: Єлизавета II підтримала українських біженців власними коштами

Новини
14.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Сума пожертвувань невідома
ПОДЕЛИТЬСЯ

Британські монархи рідко займають політичну позицію, бо цього не передбачено статутом корони. Єлизавета II утрималась від промов про російсько-українську війну, однак зробила важливішу дію — внесла пожертви DEC. Це благодійна організація, що допомагає біженцям з України. Суму віддала з приватного рахунку, її не розголошують.

Комітет DEC повідомив про допомогу у твіті. Внесок розділять між благодійними фондами в Польщі, Словаччині, Румунії, Молдові та Угорщині.

Минулого тижня Єлизавета II скасувала прийом російських і білоруських дипломатів у Букінгемському палаці. Пожертвуванням Її Величність спонукає допомагати постраждалим від війни в Україні.

Раніше принц Чарльз разом із дружиною Каміллою відкрито засудили агресію росії: «Наші думки та молитви, якими б відчайдушними не були, – з вами у цей важкий час». Під час візиту до Українсько-католицького собору у Лондоні герцогиня Корнуольська Камілла обійняла дружину Вадима Пристайка, посла України у Великобританії. 

 

 

Читайте також: Сергія Жадана висунули на Нобелівську премію з літератури

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).