Що всередині: Перший друкований номер журналу про українське мистецтво — 2020

Новости
21.10.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Виходить у жовтні
ПОДЕЛИТЬСЯ

Онлайн-медіа про мистецтво Your Art у партнерстві з незалежним видавництвом IST Publishing видають перший друкований номер журналу восени 2020 року.Видання покликане зафіксувати усе те важливе, що хвилювало суспільство і формувало культурний контекст у 2019 та 2020 роках, зібравши під однією обкладинкою 24 обраних колонки та інтерв’ю про українське мистецтво і тенденції останніх років. Тексти присвячені темам екології, епосі антропоцену, декомунізаційним процесам, феміністичному руху, квір-мистецтву та українському кіно. До книжки увійшли раніше не опубліковані інтерв’ю з художницею Катею Лібкінд, кураторками Марією Ланько та Лізаветою Герман, мистецтвознавицею Євгенією Моляр та іншими культурними діячами та діячками, а також колонки мистецтвознавиці Асі Баздирєвої про тенденції 2019 року, кураторки Лесі Кульчинської про феміністичний проєкт «Печера золотої троянди» та критика Олексія Кучанського про одну з головних прем’єр 2020 року — дебютний фільм «Зарваниця» Яреми Малащука та Романа Хімея. «Наш читач — і ми завжди на цьому наголошуємо — це не людина з художньою освітою чи бекграундом. Ми робимо проєкт про мистецтво для всіх, і це головний меседж, який несе Your Art, — це ваше мистецтво», — говорить Настя Калита, головна редакторка медіа Your Art. Дизайн цього номеру розробила Альона Соломадіна, яка відома своєю роботою над мистецькими виданнями, що стали вже культовими в Україні. 


Першим вийде лімітований наклад журналу із жикле. Замовити можна на сайті Your Art. Основний наклад можна буде придбати на сайті IST Publishing з 29 жовтня 2020 року.

Читайте також: Що всередині: "Стихійний архів" — книга про ринки Києва

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).