Містика й інтрига: шафран в новому ароматі Zafferano Acqua di Parma

Новости
22.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Непередбачуваний шафран у парфумерній новинці
ПОДЕЛИТЬСЯ

У новому ароматі Zafferano Acqua di Parma досліджують шафран — рідкісну та містичну спецію, яка надає яскравого кольору й насиченості. Італійський дім поєднує «червоне золото» з квітковими нотами та фруктовими нотами.

Так, Acqua di Parma підкреслює теплоту й глибину шафрану із допомогою пишності цитруса. Ця комбінація породжує унікальне, осяйне та пряне відчуття. Водночас квітковий відтінок проступає крізь ефірні олії апельсинового цвіту, жасмину самбак і герані. Сутінкові акценти шафрану пом’якшуються деревно-амбровими нотами бобів тонка й ванілі. 

Спокійний та впевнений аромат також є даниною італійській майстерності. Натхненням для створення аромату стала Венеція — місце, яке упродовж століть було воротами на шляху прянощів між Сходом і Заходом. Довгий час саме в цьому місті мистецтво й культура процвітали завдяки людській винахідливості. 

Ремісники Acqua di Parma обрали композиційний підхід, де кожен інгредієнт обробляють як коштовну сировину. Шафран і цитрусові в одному випадку, дуте скло й сусальне золото — в іншому. Всі ці складники поєднуються завдяки майстерності майстрів, які перетворюють аромат на витвір мистецтва.

Ольфакторний ансамбль Zafferano розкривається вишукано з часом. Несподівана комбінація шафрану обрамлена в чорне пакування, прикрашене надписами. Завершує оформлення матова етикетка Sun із золотим фірмовим логотипом.

Читайте також: Літній аромат: Arancia La Spugnatura — поєднання контрастів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).