Колаборація Опера Гарньє з Ladurée: усім тістечок!

Новости
21.09.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
Королівство цукру й балету
ПОДЕЛИТЬСЯ

Чи замислювалися ви, якою на смак може бути Опера Гарньє? Абсурдність цього питання абсолютно нівелюється нещодавною колаборацією паризької опери з кондитерською Ladurée. 

Цього разу поціновувачі солодкого в очікуванні сету макаронів, запакованих в подарункову коробку зі сценою з балету «Сильфіда». Всередині боксу, що оформлений у кольорах театральної завіси, є 12 мигдалевих тістечок різних смаків. Відкривши бокс, можна потрапити не тільки в королівство цукру, а й – балету. Попередньо набір коштуватиме 42 євро, а придбати його можна з початку жовтня у кондитерських.   

Ladurée – це французька кондитерська, заснована в 1862 році, яка є одним з найвідоміших виробників макарон. Цукерня здобула популярність ще й тим, що саме вона виготовила тістечка для фільму «Марія-Антуанетта» режисерки Софії Копполо. Їх можна побачити у сцені між Марією-Антуанеттою та послом Мерсі. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).