Найкращі стрітстайл-образи з Тижня моди в Лондоні SS24

Новости
19.09.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
Від деніму до фатину
ПОДЕЛИТЬСЯ

Тиждень моди в Лондоні сягнув свого логічного завершення, а отже, саме час підбити підсумки. Упродовж модної події трапилася значна кількість виняткових моментів: смілива гра з кольором JW Anderson, балетна феєрія Simone Rocha, реконструкція фірмових кодів у другій колекції Деніела Лі для Burberry. Українські бренди також залишили яскравий спогад опісля, як-от тріумфальний дебют Frolov під супровід української класики 70-х. 

Крім цього, Лондон завжди був улюбленим містом для молодих дизайнерів, тож нових облич, які амбітно заявили про своє існування, було теж вдосталь: Ейрінн Хейхоу, Перму та Толу Кокер – залишили свій слід на лондонській сцені. Також відбулося очікуване повернення Метті Бована з першою презентацією бренду чоловічого одягу Harri LFW.

Однак на вулицях міста відбувався інший, не менш захопливий перформанс. Цього сезону гості продемонстрували неабияку різноманітність у силізаціях: починаючи від утилітарного та ділового, закінчуючи гранжовим та дещо провокаційним. Ми побачили дуже багато геометрії, різновидів клітинки та поєднань кольорів в ній; гості не оминали й колосовидного візерунку тканини. Денім став головним трендом, який проявився в різноманітних формах і способах стилізації, а гра з уподібненням текстури до джинси натякнула на вплив кутюрних колекцій Valentino. Фатин заполонив серця кожної: спідниці мідідовжини, сукні та навіть сорочки – характерні та ніжні водночас. Пропонуємо розглянути кращі стрітстайл образи разом з L`Officiel Online.

 

Читайте також: Spring – 2024. Реконструкція знакових силуетів у другій колекції Деніела Лі для Burberry

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).