Український бренд Anna October представить колекцію весна-літо — 2022 у рамках Тижня моди в Парижі

ПОДЕЛИТЬСЯ
Бренд підтримує та задовольняє бажання кожної бути в захваті від себе
ПОДЕЛИТЬСЯ

Цього сезону український бренд Anna October було включено до офіційного розкладу Тижня моди в Парижі. Федерація високої моди оголосила графік проведення показів: презентація колекції Spring/Summer 2023 відбудеться 30 вересня. Окрім фізичної презентації, також буде доступна відеоверсія, яка буде представлена на офіційному сайті Тижня моди в Парижі, о 13:30 за київським часом.

Бренд Anna October був створений у 2010 році українською дизайнеркою Анною Октябрь. У 2014 році бренд було включено у шортлист LVMH, а в 2017 він став частиною проєкту Mercedes-Benz Generation Now, Generation Next. Бренд підтримує та задовольняє бажання кожної бути в захваті від себе.

Anna October винайшли особливий сталий стандарт бренду. Колекції створюються з використанням натурального текстилю. Бренд дотримується високих стандартів пошиття. Значна кількість виробів виготовляється вручну з використанням ремісничих технік, переосмислених для сучасного одягу. Етична стратегія бренду підсилена бажанням Анни Октябрь створювати одяг, який житиме довго і нестиме любов.

Читайте також: Як це було: У Fairmont Grand Hotel Kyiv пройшов благодійний garage sale українських модних брендів

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).