Смугасті лонгсліви, різнокольорові краватки й емблеми: Колекція Tommy Hilfiger осінь – 2022 – дрес-код приватних шкіл Нью-Йорка часів 2010-х

ПОДЕЛИТЬСЯ
Хо-хо, Upper East Side
ПОДЕЛИТЬСЯ

Тиждень моди у Нью-Йорку довів, що Tommy Hilfiger – класичний американський бренд. Із чим досить важко сперечатися. До колекції See Now, Buy Now увійшли речі, референси до яких ми могли бачити в оригінальному шоу "Пліткарка": об’ємні бомбери, різнокольорові краватки, смугасті лонгсліви, мініспідниці та колготи з візерунками. Здається, що дизайнер Томмі Хілфігер створював лінійку для приватної школи Нью-Йорка, а класичну емблему просто замінив на логотип власного бренду.

Що точно відрізняло показ Tommy Hilfiger осінь – 2022 від серіалу "Пліткарка" – це каст. Якщо головними героїнями шоу були дівчата, близькі до модельної зовнішності, то американський модний бренд доводить, що краса може бути різною. На подіумі крокували модель з вітиліго Вінні Харлоу, активістка Куанна Чейсинхорс, акторки Харі Неф та Джулія Фокс. До того ж на шоу з’явилися plus-size-манекенники, що додало Tommy Hilfiger до списку брендів, які підтримують різні прояви чоловічої краси (у цьому list вже є модна марка Ріанни Savage x Fenty).

Палітра кольорів нової колекції Tommy Hilfiger – базові осінні відтінки. Томмі Хілфігер робить ставку на "вічні" поєднання. На подіумі це проявляється крізь бомбери кольору індиго, що стилізуються з класичними чорними костюмами, смугасті синьо-червоні сукні максі, які поєднуються з напівпрозорими колготами з візерунками. Образ, який вартий окремої уваги, – синє шерстяне пальто з жовтою кросбоді-сумкою.

Шоу проходило під найпопулярніші треки Бейонсе і Megan Thee Stallion. За показом у перших рядах спостерігали знаменитості, що нерозривно асоціюються з американською модою. Тут і Кортні Кардаш’ян з чоловіком Тревісом Баркером, і Кріс Дженнер з Корі Гемблом, а також Кейт Мосс і співак Джон Ледженд.

Читайте також: GUDU, DARJA DONEZZ та ще сім українських брендів представили колекції на Budapest Central European Fashion Week

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).