Український бренд BEVZA представив колекцію весна-літо – 2023 у рамках Тижня моди у Нью-Йорку

ПОДЕЛИТЬСЯ
Головна героїня BEVZA SS 23 — жінка, яка збирає пшеницю в полі
ПОДЕЛИТЬСЯ

Пшениця та колоски – ключові символи неймовірної української родючої землі – одне з найголовнішого, що ми зараз захищаємо. Від наших українських колосків залежить економічна ситуація багатьох країн світу. Колосок, вперше показаний у ювелірних колекціях BEVZA у 2019 році, тепер стає надпопулярним. Цього разу колоски проявляються в деталях суконь, у прикрасах, у фактурах ручної роботи.

У сучасному мінімалістичному стилі відтворені й інші етнічні елементи українського костюма: форма рукавів жакетів натхненна рукавами традиційної української сорочки. Елементи ручної роботи, що виконані гачком - з українським священним символом "зірка". Хустка – трикутна традиційна хустинка, яку жінки в Україні носили щодня, тепер знайшла відбивання деталях футболок, суконь та накидок. Маленькі трикутні деталі "хустка" з’єднують передні частини вечірніх суконь. Традиційно під час жнив жінки працювали на полях загортаючи спідницю. Традиційна українська спідниця "плахта" представлена ​​в кількох модифікаціях. 

Зачіски моделей натхненні традиційною чоловічою зачіскою, яку носили козаки (українські захисники, які жили багато століть тому). Вона додала жіночним сукним мужності. 

Ще один суттєвий акцент - елементи "бронежилета" на жіночих речах - відображення тендітності України. 

Ми прагнемо показати, що наша культурна спадщина (яка була пригнічена радянською владою протягом 20-го століття) унікальна, і ми є візуальним голосом України, щоб поділитися нею зі світом.

Колекція створена та виготовлена ​​в Україні у 2022 році.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).