Колекція Gabriela Hearst весна – 2023 доводить, що немає нічого більш вічного, ніж поєднання чорного і золота

ПОДЕЛИТЬСЯ
Комбінація кольорів і фактур
ПОДЕЛИТЬСЯ

У рамках Тижня моди у Нью-Йорку свою колекцію представив бренд Gabriela Hearst. У своїх минулих лінійках Габріела Хьорст надихалася грецькими поетесами та митцями Латинської Америки. Але цього разу дизайнерка брала натхнення ні у чому іншому, як у власних інстинктивних відчуттях. У своєму блокноті Габріела створювала чорно-золоті абстрактні малюнки. Потім схожі форми дизайнерка побачила в роботах художниці Імі Кнобель, які стали знаком: до своїх відчуттів варто дослуховуватися.

Так, свій власний оммаж Габріела Хьорст перенесла у чорні шерстяні сукні, доповнені золотими металевими обладунками, золоті сукні зі зборками, пальта довжини максі та топи з об’ємними рукавами та відкритим декольте. Рок-н-ролу та духу золотої епохи Голлівуду привносять в колекцію золоті та білі шкіряні костюми.

Гостями показу колекції весна – 2023 стали близькі друзі бренду Gabriela Hearst. У перших рядах шоу – іспанська співачка Лейвла, активістка Сесіль Річардс і письменниця Рода Ахмед. "Це як армія сильних та життєрадісних людей, які зібралися разом", – сказала Габріела Хьорст.

Читайте також: Смугасті лонгсліви, різнокольорові краватки й емблеми: Колекція Tommy Hilfiger осінь – 2022 – дрес-код приватних шкіл Нью-Йорка часів 2010-х

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).