ПОГЛЯД у майбутнє: молоді українські дизайнери представили свої колекції у рамках Berlin Fashion Week

ПОДЕЛИТЬСЯ
Neo.Fashion.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ

8 вересня фіналісти Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу "ПОГЛЯД у майбутнє" представили колекції на Neo.Fashion.2022 у рамках Berlin Fashion Week.

"Ми сповнені солідарності та щасливі, що можемо надати українським дизайнерам платформу в їхній нинішній ситуації. Вся команда Neo.Fashion. висловлює свою солідарність з українським народом", – Єнс Зандер, засновник та СЕО Neo.Fashion.

6–8 вересня Neo.Fashion. відбувся вшосте в рамках Berlin Fashion Week. Нова локація, Neo.Fashion. 2022 – Reinbeckhallen у Berlin-Oberschöneweide. Цьогоріч було запроваджено новий формат Aspiring Designers. Таким чином, Neo.Fashion. продовжує розвиватися та пропонує молодим дизайнерам унікальну платформу для просування молодих талантів у Німеччині.

У рамках співпраці Neo.Fashion та Ukrainian Fashion Week шість учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу "ПОГЛЯД у майбутнє" показали свої колекції у колективному показі. Це стало п’ятою подією UFW International Season SS23.

Лілія Олійник, колекція Genderless

При створенні колекції дизайнерка надихалася шкільною формою гімназисток 19-го століття  та атмосферою танцю Vogue. Головний меседж колекції Genderless: одяг створений для комфорту та самовираження і не може уособлювати гендер та людські якості.

Анна Кузьменко, колекція Caprichos

Натхненням колекції стала всесвітньо відома серія офортів Caprichos іспанського художника Франсіско-Хосе де Гої. Художник не лише зобразив похмурі реалії  Іспанії 18-го століття: епідемії, інквізицію, соціальну нерівність, – але також висміяв пороки своїх сучасників. Дизайнерка проводить аналогію між сучасною ситуацією у світі та епохою художника – циклічність історії та універсальність людського досвіду.

Наталія Довганич, колекція Timeless silhouette

Дизайнерка надихалася східним стилем в одязі. Наталія Довганич подає вуличний одяг у новому стандарті краси – спираючись на майстерність дизайну у футуристичному та естетичному виконанні. У колекції продемонстровано тектонічні зміни стандартів чоловічого образу. Це одяг поза часом та гендером.

Ольга Задибчук, колекція Iris Iridaceae

Натхнення колекції ‒ квітка ірису, а також sustainable fashion. Дизайнерка прагне у символі квітки втілити боротьбу віри, надії, любові, передати, як крізь боротьбу і добро проростає краса.

Ольга Гонтар, колекція Eruption

Колекція присвячена психологічній спробі знайти баланс поміж зануренням у внутрішній світ та прагненням душі до свята: меланхолія та яскрава емоція ‒ поруч. Візуальні й тактильні референси взято з природних фактур, адже "виверження" ‒ смислова паралель між психічними й природними процесами. Колекція має апсайклінгові елементи, виконані у техніці ткацтва.

Moral Standards, колекція rvl 2

Історія створення: Ми починаємо бачити важливий показник проєкції. Ті предмети в навколишньому середовищі, які мають сильний вплив на нас, зазвичай і є нашими власними проєкціями. Предмети, які нас турбують, засмучують, відштовхують або, навпаки, приваблюють, примушують, одержимі — зазвичай це відображення нашої тіні.

Читайте також: Український бренд BEVZA представив колекцію весна-літо – 2023 у рамках Тижня моди у Нью-Йорку

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).