Любляче серце: нова колекція FROLOV весна-літо 2023

ПОДЕЛИТЬСЯ
"Серце як орган, що переживає і сум, і біль, і переродження, і лють, і силу, і найсильніші емоції, які здатна відчути людина"
ПОДЕЛИТЬСЯ

Платон стверджував про домінуючу роль грудей у любові, але й у негативних емоціях страху, гніву, люті та болю. Давньогрецька поетеса Сапфо страждала від власного «божевільного серця», яке тремтіло від кохання. Венеру, богиню кохання, звинувачували у тому, що вона підпалювала серця за допомогою свого помічника Купідона.

Відправною точкою настрою нової колекції FROLOV є серце. Проте не лише як орган, що символізує світле кохання. А й серце як орган, що переживає і сум, і біль, і переродження, і лють, і силу, і найсильніші емоції, які здатна відчути людина. Суміш емоцій і відчуттів, які зараз переживає креативний директор бренду Іван Фролов і більшість українців. 

На думку Фролова, найкраще символізує нову колекцію FROLOV кастет, який розробив художник Вова Воротньов:

«Для колекції LOVE HURTS я розробив кастет, який існує у вигляді декоративних прикрас та реального об'єкту. Це кастет, яким не можна завдати удару, не скалічивши себе. Також це свого роду посилання на дадаїстську роботу Ман Рея».

В LOVE HURTS Іван Фролов знаходить нові форми та кольори, не притаманні для бренду. Декольте корсетних суконь та корсетів приймають форму розбитого серця. Бюстгальтер та трусики перетворюються в банти. З'являється новий орнамент авторства Вови Воротньова, що складається з декількох фігур: серця, тризуба та козацького хреста. Спідниці стають об'ємними, а паєтки додають виробам нового блиску.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Також колекція LOVE HURTS є першою, в якій FROLOV використовує виключно кристали Swarovski®. Тепер FROLOV — це перший український бренд, що став Swarovski® ingredient brand partner.

Діджитал-показ колекції транслювався в прямому ефірі під час заходу Kyiv Art and Fashion Days у Нью-Йорку, де LOVE HURTS також була презентована фізично. Цього сезону FROLOV також покаже нову колекцію під час міланського та паризького Тижнів моди.

Автором лукбуку та діджитал-шоу став фотограф Вік Бакін.

 

Читайте також:

ПОГЛЯД у майбутнє: молоді українські дизайнери представили свої колекції у рамках Berlin Fashion Week

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).