Одинадцять українських дизайнерів візьмуть участь у Brussels Fashion Week

ПОДЕЛИТЬСЯ
У рамках ініціативи Support Ukrainian Fashion
ПОДЕЛИТЬСЯ

Одинадцять українських дизайнерів представлять колекції SS23 на Brussels Fashion Week у рамках ініціативи Support Ukrainian Fashion, започаткованої Ukrainian Fashion Week. Це стане дев’ятою та наймасштабнішою подією UFW International Season SS23. Участь 11 дизайнерів з України підтримується ЄБРР та Швейцарією в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР.

Під час Brussels Fashion Week, який відбудеться 5-9 жовтня, свої колекції представлять українські дизайнери:

DZHUS 

GASANOVA 

FINCH

JULIYA KROS 

CHUPRINA 

OVERALL 

GURANDA

AISENBERG

SAYYA 

SVITLO 

UBERLOVE 

«Ukrainian Fashion Week переживає свій найважчий за 25 років існування сезон. Ми зробили усе для того, щоб дизайнери України його не втратили. Десять Тижнів моди прийняли українських дизайнерів. І це лише в рамках Ініціативи Support Ukrainian Fashion від Ukrainian Fashion Week. А ще відбулися покази наших дизайнерів у Нью-Йорку, Мілані, Парижі… У цей трагічний час для України і всього світу мода демонструє не тільки різноманітність, інклюзивність, стійкість та свободу. Мода демонструє солідарність і відданість гуманістичним та демократичним цінностям. Дякуємо всім колегам за підтримку України!» — коментує Ірина Данилевська, співзасновниця та СЕО Ukrainian Fashion Week
SAYYA
DZHUS
UBERLOVE
GASANOVA
CHUPRINA
SAYYA
DZHUS
UBERLOVE
GASANOVA
CHUPRINA
01 00
SAYYA
ПОДЕЛИТЬСЯ

51-й сезон Ukrainian Fashion Week став міжнародним. Покази та презентації українських дизайнерів вже відбулися на Malta Fashion Week, Copenhagen Fashion Week, Budapest Central European Fashion Week, Berlin Fashion Week, Transilvania Fashion Festival, Vienna Fashion Week, MBFW Madrid.  Незабаром відбудеться нова та важлива співпраця з Brussels Fashion Week, за якою послідують представлення колекцій українських дизайнерів під час Vegan Fashion Week у Лос-Анджелесі, Portugal Fashion та Fort Fashion Week Middle East, які стануть завершальними подіями найтривалішого сезону UFW International Season SS23. 

 

Читайте також:

Чим цьогоріч дивували українські бренди на виставках Maison & Objet та La Terre libre у межах Паризького тижня дизайну

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).