Балетна феєрія у показі Simone Rocha SS24

Недели Моды
18.09.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
Троянди на академічному полотні
ПОДЕЛИТЬСЯ

Показ весняно-літньої колекції Simone Rocha став справжньою балетною феєрією, оздобленою трояндами, багатошаровими рюшами та напівпрозорими тканинами. Упродовж модної події кожен опинився в залі для репетицій Англійського національного балету, маючи змогу не тільки насолодитися синергією майстерності та креативної думки, а й віддати шану історичній балетній школі.  

Попередніх кілька сезонів Сімон Роша обирала розкішний Вестмінстерський центральний хол та необароковий Олд-Бейлі для проведення своїх показів в межах Тижня моди в Лондоні, однак цього разу дизайнерка надала перевагу роботі з інтимними почуттями людей.  

«Це набагато інтимніше, – сказала дизайнерка перед показом, додавши: Я хотіла, щоб люди відчули себе ближче до колекції та майстерності, яка в неї входить».

На чистому, академічно виміреному полотні враз з’явилися блідо-рожеві парки з трояндами та стрічками, що сягали підлоги, пухкі мереживні сукні мигдалевого відтінку. Свіжі троянди, немов наречені, таємничо приховували свою красу за напівпрозорим тюлем, тканинні ж версії обрамляли сукні й піджаки, створюючи ніжний і тендітний силует. Водночас оздоблені перлами костюми і байкерські куртки з мереживним оздобленням додавали сміливості та рішучості. Кожна сукня була прикрашена так, ніби стала втіленням найзаповітніших мрій кондитера. Роша поділилася, що поштовхом до створення колекції стали багатоярусні торти.

Абсолютним фаворитом показу стало взуття. Натхненням до створення високої багатошарової платформи стали гіпсові торти художниці Сай Твомблі, а всипана діамантовими кристалами та перлинами поверхня Crocs нагадує рясно прикрашену кондитерська глазур. 

Бренд також представив нову лінійку розкішних шкіряних сумок. Завдяки чітким лініям сумочки нагадують коробки для тортів, які можна носити на довгих шкіряних ремінцях або ж замінити на версію, що складається з перлин і срібних дзвіночків.

 

Читайте також: Дебют, повернення й скандал — головне з Тижня моди в Нью-Йорку

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).