Босоногий гламур у колекції Michael Kors весна-літо 2024

Недели Моды
12.09.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
Повсякденна розкіш
ПОДЕЛИТЬСЯ

Нова колекція бренду Michael Kors демонструє особливе поєднання розкоші й невимушеності у повсякденному ритмі життя, сповненого літньої естетики та внутрішньої рефлексії. Саме тому вона отримала назву «Босоногий гламур».

Шоу відбувалося на набережній Доміно парку, яку заздалегідь було вкрито квітами кольору фуксії. «Я подумав, як ми могли б перемістити людей на набережну? Я не можу відвезти вас усіх на Капрі, натомість – у Бруклін. Новий Капрі! Новий Капрі – це Бруклін, – сказав Майкл Корс під час пресконференції, а згодом додав:  Люди не розуміють, що Нью-Йорк – це морське місто». 

Палітра піщано-печених і темно-коричневих, класично-чорних і свіжо-білих кольорів урізноманітнювалася вкрапленнями бузкового та рожевого відтінків. Мінімалістичні сукні та костюми оздоблювалися мереживом та квітковим орнаментом. На неабияку увагу заслуговують головні аксесуари вбрання – сумки. Американська практичність, яка лежить в основі роботи дизайнера, виражається не лише в універсальності одягу, але й в сумках, створених для подорожей. Вони сконструйовані таким способом, щоб власниця легко могла згорнути та скласти аксесуар у валізу. «Саме сумка, яку ви берете у відпустку, покращує вам настрій», – сказав Корс. 

Читайте також: Американський гламур: Ralph Lauren повернувся в індустрію після чотирьохрічної перерви

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).