Метафізика чистого кольору: український бренд трикотажу RITO представляє нову колекцію з присвятою Анатолію Криволапу

ПОДЕЛИТЬСЯ
Чисті кольори та лаконічний дизайн у колекції FW 2023-24
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український бренд трикотажу RITO представляє нову колекцію під назвою «Метафізика чистого кольору». Продовжуючи працювати з темою мистецтва, адже минулого року в RITO Group вийшла капсула за мотивами картин Марії Примаченко, осінню колекцію бренд присвятив творчості одного з найвідоміших українських художників сучасності – Анатолія Криволапа. 

Оригінальні кольори та простота форм художника знайшли своє відображення на трикотажних полотнах, з яких виготовлена колекція бренду. До неї увійшли брючні костюми та сукні, затишні кардигани та жилетки, пальта та светри з теплої і приємної на дотик пряжі мериноса. Метафорою до художньої спадщини є й білий колір виробів, який відсилає до чистого полотна, з якого починається будь-яка робота митця.

Особливої уваги заслуговує светр, в якому завдяки складній техніці в’язки кобальтовий синій плавно переходить у багряний – це відсилка до відомої роботи Криволапа «Степ».

«Саме ці кольори та їх поєднання були приводом звернутись до творчості Анатолія Криволапа. Палітра його робіт унікальна! Вражаючий червоний, синій, жовтий, пурпуровий і одночасно такий затишний, зрозумілий сюжет. Я запам’ятала фразу пана Анатолія: «Кольорові сполучення — це нервові клітини, які створюють відчуття». Саме це відчуття я намагалась втілити в колекції FW 23-24», — каже дизайнерка бренду RITO Альона Пікуль.

Читайте також: Чорнобривці проростають всюди: український бренд Bevza показав колекцію весна-літо – 2024 у Нью-Йорку

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).