Подих волелюбного Марселя: колекція Chanel Cruise 2024/2025

Тижні Моди
03.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Французький спорт-шик
ПОДЕЛИТЬСЯ

Для показу колекції Cruise 2024/2025 Chanel вирушили в Марсель — мальовниче портове місто на півдні Франції. Саму колекцію під коливання буйного вітру, що, втім, не заважав елегантним манекенницям із заплетеними косами, представили на даху знакової споруди. Це була різнобарвна будівля Unité d'habitation («Марсельська житлова одиниця») — 17-поверховий житловий комплекс, що розробив видатний піонер сучасної архітектури Ле Корбюзьє.

Вже наступного тижня до Марселя прибуде олімпійський вогонь, який згодом вирушить у тур Францією в межах літніх Олімпійських ігор 2024. Місто також стане локацією для проведення змагань із вітрильного спорту. Тож зовсім не дивно, що лейтмотивами нової колекції Chanel стала вода та її життя, а також натхнення одягом для водних видів спорту. «Сонце, архітектура, музика і танці: в Марселі дуже сильне відчуття свободи», — поділилася креативна директорка модного дому Віржіні Віар. «Мене надихали коди стилю життя, повсякденного життя й все, що спонукає до руху. Море та вітер викликали в мене бажання погратися з гідрокостюмами».

Так, одяг із колекції Chanel Cruise 2024/2025 безпосередньо відобразив джерела натхнення дизайнерки. В першому зеленому костюмі, що відкрив показ, про це нагадував «капюшон водолазів». Затишні в’язані комплекти нейтральних відтінків, наче були омажем рибальської сітки, або й безпосередньо нею — один топ, ніби після улову, зібрав на собі мушлі й молюсків, морських зірок і, звісно, логотип Chanel.

Заразом ода унікальній архітектурі Марселю та утилітарності спорт-шику втілилися в барвистому твіді й на трикотажних виробах, велосипедках й оверсайз піджаках. Не обійшлося без образів, що стануть гармонічним компаньйоном на відпочинку у французькій рив'єрі: суконь із квітковою вишивкою, спідниць та топів із мереживом відтінку слонової кістки, купальників, солом’яних капелюшків й білих в’єтнамок на платформі.

«Марсель — це місто, яке змушує мене контактувати з моїми емоціями», — говорила дизайнерка Віржіні Віар. «Я намагалася вловити його силу тяжіння, його ковток свіжого повітря й передати енергію, яка там панує. І ви не могли б просити кращого тла для показу, аніж променисте місто». 

 

Читайте також: Модний захист: які протисонцеві окуляри обрати для весни та літа?

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).