Англійськість з італійським акцентом: колекція Gucci Cruise 2025

Тижні Моди
14.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Перші курортні дизайни від креативного директора Себато де Сарно
ПОДЕЛИТЬСЯ

«У нас завжди буде Лондон», — так характеризують Gucci нову колекцію Cruise 2025. Британське місто, де креативний директор Себато де Сарно представив свою четверту колекцію та першу курортну, має особисте значення для модного дому. Наприкінці XIX століття тут, у готелі The Savoy, Гуччіо Гуччі працював портьє. Надихнувшись аристократичними гостями, він створив дім Gucci. Тепер у Лондон, вперше із 2016-го, модний будинок повернувся на чолі з Себато де Сарно. «Я багато чим завдячую цьому місту, воно прийняло та вислухало мене», — зазначає дизайнер.

Показ Gucci Cruise 2025 пройшов у галереї Тейт Модерн. Як поділився Себато де Сарно, ця індустріальна локація — ідеальний простір, щоб розповісти про сутність міста. Так, вхід у галерею відбувається через Турбінну залу, що «приймає і збирає всіх, хто генерує ідеї». На тлі голих бетонних стін моделі демонстрували одяг, що комбінував кілька протилежних ідей: людина та природа, чуттєве проти мінімалістичного. Така дуальність притаманна й самому Лондону.

Строгість, екстравагантність і делікатність були скомбіновані в колекції, як англійськість з італійським акцентом. Короткі габардинові пальта вирізнялися структурністю, якій протиставлялися ніжні блузи з бантами, флористичні мотиви дикої ромашки, мереживо й рюші.

Квіткова вишивка була створена з 3D органзи, вирізаної вручну, а фігурні лелітки, як і бісерна бахрома та повітряні максісукні, рухалися з тілом. Домінантне місце в колекції посіли пастельні фісташкові й рожеві кольори. А втім, знайшлося місце для різкості, сексуальності зі шкіряними куртками, фірмовим і насиченим червоним кольором Gucci Rosso, глибокими V-вирізами, мікрошортами та напівпрозорими тканими.

У новій круїзній колекції були переосмислені й бестселери дому. Іконічна застібка Lobster Clasp прикрасила перлове намисто, а шкіряна сумка Gucci Blondie, яка бере початок в Італії 70-х, була створена в техніці, запозиченій із ювелірних прикрас Gucci. Балетки й кріпери прикрасили кінські вудила — як нагадування про виробництво модним домом виробів для жокеїв. Звісно, була віддана шана й Британії — з барвистими пальтами із шотландки.

Читайте також: The Prada Effect: 3 легендарні колекції Міуччі Пради

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).