Мрії про Капрі: Jacquemus відзначає 15-річчя бренду з колекцією FW24

Тижні Моди
11.06.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Символічний показ на тлі яскравого сонця й тихого моря
ПОДЕЛИТЬСЯ

1 мрія, 1 будинок, 99 сходинок, 47 модних образів, 40 гостей і 25°С — під такою егідою пройшло вчорашнє шоу Jacquemus, що маркує 15-річчя бренду. Локація для показу колекції осінь-зима 2024/2025 була як ніколи символічною. Нею стала модерністська вілла Малапарте на острові Капрі, побудована для італійського кінорежисера й письменника Курціо Малапарте. Охочі не можуть відвідати будинок, згідно з правилами його власників. А втім, для Симона Порта Жакмюса зробили аргументований виняток.

Як поділився дизайнер, він вирішив створити свій бренд після перегляду фільму «Зневага» (Le Mépris) з Бріджит Бардо. Стрічку режисера Жана-Люка Годара, що вразила Симона Порта Жакмюса красою й сучасністю бачення, знімали саме на віллі Малапарте. Нова ж колекція дизайнера була примітно просякнута кінематографічним духом. 

Під мрійливу музику, наче обрану з італійських фільмів другої половини XX століття, моделі підіймалися та спускалися 99 східцями, які ведуть до будинку. Образ на Анок Яй, — кремове пальто, — що відкрив показ, нагадував про сцену з Бріджит Бардо в халаті зі стрічки «Зневага». Наступні ансамблі ж яскраво відображали фірмові коди бренду Jacquemus. Асиметричність втілилася в комірах і лацканах топів, спокусливість — у жіночих сукнях, які до того ж мали глибокі вирізи збоку на стегнах, і моряцьких майках. 

Заразом оверсайз, гра з формами відобразилися в трапецієподібних топах та сукнях, а також шортах-бермудах. Силуети, як кремових, так барвистих відтінків  — від королівського синього до насиченого червоного, — або ж з принтом зебри були радше акуратними та «чистими». Доповнювали ювілейну колекцію Симона Порта Жакмюса щільно пов’язані хустки, протисонцеві окуляри із широкою оправою, стейтмент-мюлі з «подвійними» підборами, круглі пласкі сумки з рафії й плетені ремені з гладкої шкіри.

Як і натякнув перед самим показом Симон Порт Жакмюс, гостей було 40. Серед них знамениті друзі бренду, як-от Дуа Ліпа, Тіна Кунакі, Розі Гантінгтон-Вайтлі, Ману Ріос та корейська співачка Дженні, що закрила в ролі моделі показ. Звісно, найрідніші для дизайнера також були присутні — це його бабуся Ліліане й чоловік Марко Маестрі, яких він у фіналі чуттєво обійняв.

Читайте також: Надихаємося: 5 модних формул, які необхідно відтворити цього літа.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).