Натхнення пляжем, свобода й іронія: як пройшов Тиждень чоловічої моди в Мілані

Тижні Моди
17.06.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Гід найважливішими показами
ПОДЕЛИТЬСЯ

Після виставки Pitti Uomo модну естафету літніх шоу перейняв Тиждень чоловічої моди в Мілані, що добігає кінця. Від позачасовості Giorgio Armani, роздумів над чоловічим і жіночим у Prada до свободи в Moschino й Gucci — L’Officiel Online розповідає про найголовніші фешн-покази сезону весна-літо 2025, що пройшли в італійській столиці моди.

Moschino

Наприкінці лютого Адріан Аппіолаза дебютував як креативний директор Moschino після того, як його попередник Давіде Ренне трагічно помер лише кілька днів після призначення на ту ж посаду. Вже цього червня, в межах Тижня чоловічої моди в Мілані, дизайнер продовжив демонструвати своє бачення для модного дому, не оминувши його іронічні й театральні коди. Нова колекція з одягом для жінок і чоловіків була наче створена під егідою: «Краще одягатися так, як хочеться, аніж так, як треба».

Це слова засновника Moschino Франко Москіно, що, зокрема, з’явилися на одній із футболок. Офісна уніформа й класичні або базові силуети були переосмисленими так, щоб випромінювати свободу. Костюми декорували офісним приладдям і «ячнею», принт прапора Італії разом із футбольними м’ячами з’явився на максіспідниці й блейзері, а до потертих джинсів був прикріплений шлейф із рюшами.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

J.W Anderson

Ірраціональність — саме вона стана лейтмотивом нової колекції J.W Anderson, що об’єднала чоловічий і курортний одяг. Креативний директор бренду Джонатан Андерсон продовжив експериментувати зі звичайним одягом і тим, наскільки незвичайним він може стати. Джинсові жилети й краватка були збільшені до невластивих їм розмірів, великі кольорові «подушечки» виринули на светрах, інтерпретація жабо набула форми масивних драпірованих згортків, схожих на шатро, що виринали з-під пальта або сорочки. Водночас ноту іронії цьому ірраціональному параду додав напис Real Sleep («Справжній сон») на чорному джемпері.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Gucci

«Ця колекція розповідає про зустрічі між містом і пляжем, а також людьми, які люблять життя», — зазначив Себато де Сарно. «Зрештою, це про свободу. Я сподіваюся, що в моєму одязі людьми почуватимуться вільно та гостинно». У другій чоловічій колекції дизайнера для Gucci простежувалися життєствердність, легкість, і, звісно, вкладене натхнення способом життя, що поєднує міську культуру й пляжну. Вони втілилися в барвистих кольорах, принтах із серферами, дельфінами, квітами гібіскусів, листям банана, спокусливих сітчастих сорочках поло, шкіряних топах і шортах та піджаках з бісерними торочками.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Giorgio Armani

Втомившись від міської рутини та швидкоплинності життя, Giorgio Armani шукали втіху в позачасових силуетах та текстурах. Колекція сезону весна-літо 2025 стала втіленням високої майстерності модного дому, де тейлоринг та деконструкція можуть вдало поєднуватися. Так, на подіумі Giorgio Armani з’явилися шовкові бомбери з накладними кишенями, лляні костюми без лацканів та комірців, вільні сорочки та футболки зі знаковими геометричними принтами.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Prada

Флюїди м’яких форм були помічені на показі Prada. Міучча Прада та Раф Сімонс надихалися чоловічими та жіночими похідними в кожному з нас. Ці роздуми дизайнери втілили на подіумі Тижня моди в Мілані, представивши синергію фемінних та маскулінних силуетів. Проте найобговорюванішим аксесуаром колекції виявились масивні окуляри, на лінзах яких були надруковані пляжні пейзажі.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Dunhill

У відкритих садах у самому центрі Мілана під звуки скрипки пройшов показ британського бренду Dunhill. «Одяг для задоволення, для добре прожитого життя» — під таким лозунгом пройшов показ сезону весна-літо 2025. Колекцію представили ідеально скроєні замшеві тренчі, шкіряні куртки, костюми-трійки та легкі гольфи. Серед аксесуарів — автомобільні рукавиці, парасольки та взуття, в якому варто крокувати в елітний заміський клуб.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Dolce & Gabbana

Безтурботність італійського способу життя стала ідейним натхненням для нового показу Домініко Дольче та Стефано Габбана. Для чергової сієсти дизайнери радять обирати розслаблені силуети та поєднання базових кольорів з яскравими. Про відому італійську майстерність нагадували не лише ретельно продумані форми, але й використання сміливих матеріалів в образах, наприклад, натуральна рафія в плетених кардиганах та бомберах.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).