Під одним сонцем: чоловіча колекція Louis Vuitton spring-summer – 2025

Тижні Моди
19.06.2024
ТЕКСТ: Єлизавета Бабец
ПОДЕЛИТЬСЯ
Перспектива Землі
ПОДЕЛИТЬСЯ

Зрозумівши, що будь-яка точка планети може стати домом, життя ніколи не буде колишнім. У свої новій колекції Фарелл Вільямс розмислює над глобальними тезами, імплементуючи масштаби та гармонію в сезон spring-summer — 2025. Про людей, планету та моду — у шоу Louis Vuitton в рамках Тижня моди в Парижі та в матеріалі L’Officiel Online.

Шоу Louis Vuitton пройшло в штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі, побудованої в 1958 році, під треки авторства Фарелла Вільямса. Захоплюючий дух подорожей, відсутність кордонів та погляд на життя з перспективи Всесвіту надихнули дизайнера на створення образів колекції сезону spring-summer — 2025.

На подумі шоу з’явилися авіаторські куртки та бомбери, прямі двобортні пальта, костюми, відверто схожі на уніформу пілотів, та спортивний одяг в інтерпритації Вільямса. Креативний директор Дому ділить масштаби образів на макро та мікро, де перше — це вишукані та стримані силуети, друге — деталі.

Від вишивки до монограм — студія Louis Vuitton Prêt-à-Porter Homme представила унікальні компоненти, що стали декоративними складовими колекції spring-summer — 2025. Серед таких деталей — принт LVAirways, інкрустовані пейзажі світу на гудзиках, логотипи на одязі та елементи аксесуарів у вигляді літаків.

Тональність колекції стала наслідком ідеї Фарелла Вільямса відтворити відтінки шкіри, репрезентовані на планеті. Так з’явилися образи в натуральній світлій та темній палітрі, серед яких й ексклюзивний глибокий чорний колір, створений на технічних можливостях студії модного Дому.

У колекції spring-summer — 2025 дебютували культові моделі сумок Louis Vuitton, такі як Alma, Christopher и Neverfull, у м’якій шкірі, а Keepall отримав повністю покритий стразами дизайн. У лінійці взуття Дім заклав архетип мандрівника, де зручні форми зустрічаються з дороговартісними матеріалами. Колекцію доповнили такі аксесуари, як сонцезахисні окуляри, кепки-авіатори, берети, класичні шовкові краватки, оперні шарфи та прикраси.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).