Романтика та стоїцизм: Poustovit показали лукбук осінньої колекції

ПОДЕЛИТЬСЯ
Надихаючись стилістикою 1930-х років
ПОДЕЛИТЬСЯ
Бренд Poustovit представив колекцію сезону осінь-зима — 2022, у якій дизайнерка Лілія Пустовіт відобразила свій погляд на останні події у світі та виклики, що чекають на сучасну жінку. На думку Лілії, чим гостріше напруження навколо, тим більш витончено може виглядати жінка. Це свого роду сплав романтизму та стоїцизму, якого дотримується у своїй ідеології бренд. 
 
Знайти спокій можна навіть у центрі смерчу. Цій тезі відповідають м’які тканини у ніжній палітрі, благородні відтінки рожевого та блакитного — у поєднанні з кольорами охри вони ніби повертають нас обличчям до неймовірного осіннього пейзажу. Надихаючись стилістикою 1930-х років, бренд створив стримані сукні лаконічного крою. За задумом Лілії Пустовіт кожна модель має свою особливу деталь, а кольорова гама відображає саму природу. Водночас відтінки основних кольорів наштовхують на думку про авангардне мистецтво початку-середини 20 сторіччя, коли розквітла школа дизайну Bauhaus та творили такі митці, як Казимир Малевич, Василь Кандинський, Хоан Міро, Пауль Клеє та інші. Саме таке поєднання тендітності та сміливості надихає жити яскраво та виглядати бездоганно попри всі перипетії.
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).