Гіпертрофовані силуети в чоловічій колекції Prada осінь-зима – 2023

ПОДЕЛИТЬСЯ
Переосмислення основи
ПОДЕЛИТЬСЯ

У Мілані пройшов показ колекції чоловічого одягу Prada осінь-зима – 2023. У новій лінійці Міучча Прада та Раф Сімонса досліджують майбутні основи чоловічої моди. Вони відстоюють її незмінний сенс, цінність і значущість сьогодні.

Модерністські заповіді поєднуються з їхніми очевидними протиріччями: комфортом, перебільшенням та інтимністю. Парадигми моди поєднуються з парадигмами Prada, архівами та спадщиною модного Дому, які репрезентуються в новій колекції.

Сміливий крій, графічні принти і багато трикотажу – такою вийшла лінійка осінь-зима 2023.  Силуети образів підкреслюються, посилюються і послаблюються, досліджуючи екстремальну мінливість базового й от-кутюр одягу.

Депозитарій Фонду Prada став платформою для шоу нової колекції. У цьому необрамленому дизайні образи перетворюються на радикально інакші – грандіозні, зі зміненими перспективою та масштабом. Ці мотиви проявляються в гіпертрофованих чоловічих луках: вільних тренчах, пальто, об’ємних бомберах і навіть дутих майках.

Дивіться, як пройшов показ Prada осінь-зима – 2023:

Читайте також: Квітів не буває забагато: кампейн чоловічої колекції Dior весна – 2023

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).