Чорний оксамит, капелюхи з птахами й квіткові бра: Schiaparelli показали кутюрну колекцію осінь — 2022

ПОДЕЛИТЬСЯ
Цього разу бренд відійшов від золотого декору, який так полюбив Денієл Роузберрі
ПОДЕЛИТЬСЯ

У Парижі розпочався Тиждень високої моди. Свою нову колекцію вже встигли представити Schiaparelli, які цього разу відійшли від вже традиційного золотого оздоблення, однак змогли зберегти модні коди бренду. У своїх образах Денієл Роузберрі продовжив захоплюватися лініями жіночого тіла, підкресливши їх точеними силуетами та формами.

Як і в минулих колекціях, кутюр від Schiaparelli сміливо відштовхується від рамок дозволеного. Сміливі бра, підкреслена талія, але майже завжди стриманий низ — формула, якою Денієл Роузберрі керується вже не перший сезон. У кутюрній колекції осінь — 2022 Schiaparelli роблять ставку на чорне — на оксамит. Образи у червоній, синій та індіго-гамі сміливо виділяються з-поміж інших, контрастуючи зі стриманим total-black.

Капелюхи, які так полюбляла Ельза Скіапареллі, стали одним з акцентів кутюрної колекції. Широкі поля — забута деталь, яку ми знову будемо бачити на червоних доріжках. Від соломи до фетру — капелюхи підкреслюють рокову витонченість луків Schiaparelli.

У кутюрній колекції осінь — 2022 Денієл Роузберрі також звернувся до архівів модного дому. Але цього разу — у новій, об’ємній інтерпретації. У 1940 році Ельза Скіапареллі створила сукню з аплікацією, що нагадувала мішечки з насінням квітів. Потім дизайнерка ще неодноразово зверталася за натхненням до флористики, інтерпретуючи квіти у своїх образах. У 2022 році Денієл продовжив модний спадок Schiaparelli з об’ємним декором у вигляді квітів. Лаванда, лілії, фіалки, а також соняшник (ми не могли не зробити на цьому акцент!) доповнюють образи кутюрної колекції, додаючи їй нового, більш романтичного та легкого вигляду.     

Читайте також: Тренд цього літа — спідниці довжини міні. Коротка історія еволюції must-have-речі жіночого гардероба

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).