Le Club Couture: Valentino презентував нову Haute Couture колекцію

ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

На днях італійський Дім моди Valentino презентував нову весняну колекцію Haute Couture в рамках Паризького тижня моди. 

Для створення колекції креативний директор бренду П’єрпаоло Піччолі надихався естетикою кутюрних колекцій бренду періоду 80-х минулого століття, де об’ємний поділ сукні продовжував лінію силуета, великі метелики доповнювали лінію талії. Нові яскраві елементи от-кутюр колекції виражені не лише у своїй формі, а й у грі кольорів, яку ми бачимо із сезона в сезон.

Популярний рожевий Pink PP колір, електрик-блу, зелений емеральд та електрик, жовтий, ліловий, червоний, золотий та, звісно ж, чорний - різнобій кольорів як одна з найвпізнаваніших характеристик бренду.

Хоч і відомий “бум” на рожевий все ще є головним кольором 2023 року, варто відмітити, що і класичний чорний колір у цій колекції відображений у грайливій формі як у жіночих образах, так і в чоловічих. Напів прозора сітка, пір’я, блискітки у поєднанні з класичним смокінгом або сукні з глибоким декольте, яке прикрашене тим самим кодом Гаравані із 1980-х, надає те саме відчуття Haute couture колекції, де кожна річ - окрема історія задуму, створення та презентації.

Цього сезону Valentino заявляє, що “висока мода - сфера фантазії та свободи, де майстерність є не фетишистським відображенням цінностей, а засобом і методологією для досягнення неможливості, виклику сприйняття та створенню нових сміливих реалій”.

Під час огляду колекції створюється відчуття багатогранності та певного дисонансу між видимою “клубною” естетикою Studio 54 та Club For Heroes, яку П’єрпаоло Піччолі втілив на своєму робочому мудборді, та естетикою, а точніше виконанням і майстерністю кутюрної колекції.

Код будинку Valentino це, беззаперечно, пишні юбки, об’ємні вечірні сукні та високі рукавиці, що навіюють відчуття шику. Сучасність додала до класичного образу дому моди неонові колготки, сексуальне міні, яскравість за допомогою об’єму та гліттеру, а ще чудернацькі прикраси та взуття на високій платформі:  "екстравагантна субтильність на часі", - говорять Valentino.

Читайте також: Красива простота: силуети 20-х у кутюрній колекції Dior весна — 2023

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).